czwartek, 21 maja 2015

Nowina

Ależ dawno mnie tu nie było! I pewnie Wy dziewczyny też już tu nie zaglądacie, ale może jak kiedyś przypadkiem klikniecie znowu na mój blog... to chciałam się z Wami podzielić radosną nowiną, że 17 maja 2015 roku Antek został starszym bratem, urodziła mu się siostrzyczka Zuzanna:) Antek jest strasznie podekscytowany jak ją widzi, całuje ją w główkę i tarmosi za ręce, pewnie chciałby się już z nią pobawić. Dostaliśmy drugi Cud i jesteśmy bardzo szczęśliwi. A Antoni rośnie jak na drożdżach, ma już 20 miesięcy, każdego dnia zaskakuje nas czymś nowym i rozbawia do łez. Rodzina 2+2 to jest to! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, z którymi miałam okazję dzielić radości i smutki oraz te, które mnie po cichu podczytywały! A z okazji zbliżającego się Dnia Mamy życzę cudownych pociech, bo bycie Mamą to najpiękniejsza rola życia. Znikam do moich szkrabów. Pa.

11 komentarzy:

 1. Kochana, gratuluję serdecznie! U nas braciszek Zosi pojawi się w październiku, będzie 22 miesiące różnicy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I łzy mi popłynęły :-) gratuluję z całego serca :-) �

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie. :))))))
  Ogromnie się cieszę.
  Aneta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niezłe jaja:):):) Gratulacje, czytałam Cię podczas trudnej walki, a tu proszę los tak się odmienił. Ja nadal czekam na swoją kolejkę i mam nadzieję, że przybliżam się do celu...

   Usuń
 4. Aaaaaa cudnie!!! Gratulacje!!! Dawno mnie tu nie bylo a tu taka niespodzianka :) bardzo się cieszę i często o Was myślę :) super!
  Pozdrawiamy razem z roczną prawie Agatka :*

  Prorodzinna :b

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję:) i również gratuluję Agatki! ściskam Was!

   Usuń